OUTOX - тонізуючий напій для усієї родини!

OUTOX - унікальний напій для усієї родини, створений на основі натуральних та природніх компонентів. Це не енергетик і не содова на синтетичних ароматизаторах, а натуральний тонізуючий напій. Назва OUTOX пішла від словосполучення Out of Toxin, відкриває усю суть цього напою - він допомагає виводити шкідливі речовини з організму.

З чого складається OUTOX не є секретом, а ось сама формула зберігається у секреті. ЇЇ винайшли два вчених при співпраці з лікарями швидкої допомоги на реальних прикладах довели, що високі дози фруктози дозволяють пришвидшити природнє виведення алкоголю з організму людини. Основними активними інгредієнтами в OUTOX є фруктоза та вітамін С.
На відміну від популярних газованих напоїв та енергетиків, в складі OUTOX немає таурину та кофеїну. В склад OUTOX увійшли тільки натуральні компоненти, а консервантами слугують природні витяжки з рослинної сировини.
ОСОБЛИВОСТІ OUTOX
OUTOX допомагає зняти похмілля та полегшити алкогольну інтоксикацію, але це не єдина його перевага перед іншими напоями.
OUTOX пришвидшує виведення токсинів та дозволяє зберігати тверезий розум під час та після вживання алкоголю, але не є "антидотом" і "протиотрутою".
OUTOX потрібно та й можна вживати в чистому вигляді чи з льодом з користю для здоров'я і дорослим, і дітям. А також, на його основі можна приготувати самі смачні та корисні лимонади для усієї родини.