Най масштабніша вечірка Outox Super Cars Run

Ексклюзивний показ кращих автівок країни відбувся 23 травня, у рамках святкового старту пробігу Outox Super Cars Run. По словам учасників та гостей заходу, такого масштабного з'їзду суперкарів та грандіозного шоу в Україні ще не було - гримів увесь Київ, а власники екзотичних авто приїздили з усіх куточків країни аж до опівночі. Під час святкової демонстрації суперкарів учасники автопробігу могли продегустувати Outox та авторські коктейлі на його основі.

Що це? Outox (правильно казати Аутокс, хоч деякі говорять Оутокс) - це натуральний газований напій на основі фруктози та вітаміну С. Унікальна формула робить Аутокс єдиним на ринку напоєм, який допомагає виводити токсичні сполучення та зменшує ефект похмілля. Підтримкою цього та інших заходів Outox в Україні виступає за драйв, емоції з здоровим глуздом. В рамках вечірки всі бажаючі могли не тільки споглядати шедеври автопрому культових марок, а й отримати незабутні ємоції від ьітьокс шоу, а також битви діджеїв та брейкданс. Особливий інтерес у гостей заходу викликав TWERK battle з королевами сідниць та бедер.

На Outox-вечірку приїхали не лише власники ексклюзивних автівок,а й зірки шоу-бізнесу та імениті представники автоіндустрії. У числі гостей були телеведучі та знайомі усім коміки, а також Макс Шкиндер, дизайнер суперкарів McLaren, який народився в Україні, але проживає і працює у Лондоні.

До речі, для усіх гостей на території автосервісу був захований сюрприз - унікальний та неповторний бетмобіль довжиною 6 з половиною метрів!

На слідуючий день після заходу учасники пробігу запаслись Аутоксом та святково вілправились з Києва до Одеси, де на них чекала коктельна вечірка в ресторані REEF. Вранці 25 травня Перлина у моря стала місцем параду крутих авто, після чого відбувся драгрейсинг (гонки на прискорення). Завершення всеукраїнського пробігу відствяткували в клубі Ibiza нагородою переможців.

Далі - більше! Outox планує організувати ще більш грандіозне та видовищне свято, в рамках якого буде не тільки показ ексклюзивних автомобілів, а й концертна програма за участі світових зірок шоу-бізнесу!